Penzion Litomyšl Jízdárna Suchá
Penzion Jízdárna Suchá ubytování Litomyšl Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Jízdárna Suchá / Litomyšl

Penzion Jízdárna Suchá se nachází 3 km od Litomyšle v krásném a klidném prostředí pastvin, luk a lesů v blízkosti rozlehlého sportovně - rekreačního komplexu města Litomyšle. I milovníci kulturních zážitků si zde přijdou na své při návštěvě nejrůznějších akcí a zejména hudebních festivalů.

Penzion Jízdárna Suchá v Litomyšli ubytování
Penzion Jízdárna Suchá v Litomyšli se nachází v klidné lokalitě na okraji vesnice, je lemovaný pastvinami a krásnou přírodou. Penzion nabízí ubytování ve 2 - 4 lůžkových nekuřáckých pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC a televizí. Můžete očekávat kvalitní ubytování za dobrou cenu.

Penzion Jízdárna Suchá ubytování v Litomyšli služby
Hosté penzionu Jizdárna Suchá v Litomyšli nabízí hostům restauraci o celkové kapacitě 40 míst. V neuřáckém prostředí restaurace s letní terasou je možnost rychlého občerstvení - teplá i studená kuchyně, včetně snídaní.  Parkování je přímo u penzionu a pro hosty je k dispozici je také úschovna kol a menší školící místnost. 

Ubytování v Litomyšli Jízdárna Suchá okolí
Litomyšl je město, kde na Vás kultura doslova "dýchá" na každém kroku. Ve městě a jeho okolí je Vám k dispozici velké množství zařízení, kde se můžete kulturně vyžít - muzea, galerii, hudební kluby, lidový dům, kina a divadla s bohatým kulturním programem. Ve Smetanově domě probíhá po celý rok nesčetné množství hudebních akcí. Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl je po Pražském jaru druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice. Tento festival se koná každoročně na přelomu června a července přímo na místě narození Bedřicha Smetany na litomyšlském zámku.
Penzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá -  je k dispozici připojení na internetPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - disponuje restauracíPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Litomyšl Jízdárna Suchá - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Svitavy

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com